Від ремесла предків

до майстерності нащадків

Київ і околиці

(050) 445-64-19   (097) 163-44-30

industriya.ekt@gmail.com

    «Від ремесла предків до майстерності нащадків» — у цьому виразі довгий шлях довжиною в ціле століття. Це історія предків. Якщо хочете, навіть країни. Індустріалізація була пізніше… механізми, машини, ЧПУ. А тоді, у кінці XIX – на початку XX століття, – теслярі, бондарі, лісоруби – ремісники, які зароджували велику промисловість, закладаючи фундамент сучасної глобальної економіки. Економіка і промисловість – це, по суті, синоніми,  існування яких без майстерності сучасної неможливе.

      Ми не перепродаємо. Ми створюємо. Створюємо своє, національне. Це речі, які приносять в наш побут затишок, енергію природи.

   Майстерні «Індустрія-ЄКТ» – це декілька напрямів, пов’язаних лише з творчим підходом, оригінальними технологіями і, як результат, ексклюзивними надійними продуктами. Ми виготовимо і встановимо не лише за Вашими проектами будь-які дерев’яні вироби, елементи інтер’єрів, але й можемо запропонувати рішення своїх дизайнерів і архітекторів. Якщо не знаєте, хто б взявся за найбільш незвичайні авантюрні проекти, то це до нас. Можуть бути абсолютно неординарні речі, зокрема включаючи інші природні матеріали: камінь, скло, ковка та інші.

   Також можемо запропонувати будівництво оселі з натуральної деревини – карпатської смереки. Ми співпрацюємо з підприємством, яке створює будинки за канадською технологією з обкорованих колод.